Kako ocistiti kes memoriju browsera

Obaveštenja o novim fičerima i svemu ostalom vezanom za KeepItFit aplikaciju
RuleMaker
Site Admin
Postovi: 64
Pridružio se: 24 Jan 2021 12:56

Kako ocistiti kes memoriju browsera

Post od RuleMaker »

Obzirom da KeepItFit konstantno dobija nove opcije i unapredjuju se postojece, ponekad u kombinaciji sa kes memorijom to moze dovesti do aplikacije koja ne radi kako treba. To se desava jer vam neki deo aplikacije ostane kesiran, dok se drugi deo ucitava sa servera, sto moze da uzrokuje neporedvidjene situacije. Stoga ovaj post, jer ako nije greska u aplikaciji, onda je kes memorija.

Kako da ocistim kes memoriju?

Firefox
U browseru otvorite about:preferences#privacy
Pod sekcijom "Cookies and Site Data" kliknite "Manage Data"
U listi koja se pojavi, trazite "www.keepitfit.rs"
Odaberite keepitfit iz liste i kliknite "Remove Selected"

Google Chrome
Otvorite chrome://settings/content/siteDetails?site=https%3A%2F%2Fwww.keepitfit.rs i kliknite "Clear data"

Ako imate problem da ocistite kes memoriju, ili ste je ocistili a problem i dalje postoji, javite.
Cosmocramer
Postovi: 1
Pridružio se: 15 Feb 2021 10:17

Re: Kako ocistiti kes memoriju browsera

Post od Cosmocramer »

Nemam ni firefox ni chrome I ne zelim da ih imam,znaci omogucite da se aplikacija koristi normalno a ne korisnici da skidaju pretrazivace I ciste memoriju!!!
Antonela
Postovi: 1
Pridružio se: 25 Jan 2021 13:03

Re: Kako ocistiti kes memoriju browsera

Post od Antonela »

Očistila sam i keš memoriju i kolačiće, i sa chroma i sa firefoxa, Vaš sajt me uvek iznova pita da prihvatim kolačiće, i ja prihvatim. Međutim, i dalje ne mogu da dodam namirnice u recept. Ne radi ni aplikacija na telefonu, ni internet pretraživač sa telefona. :cry:
RuleMaker
Site Admin
Postovi: 64
Pridružio se: 24 Jan 2021 12:56

Re: Kako ocistiti kes memoriju browsera

Post od RuleMaker »

Antonela napisao: 03 Jul 2022 05:45 Očistila sam i keš memoriju i kolačiće, i sa chroma i sa firefoxa, Vaš sajt me uvek iznova pita da prihvatim kolačiće, i ja prihvatim. Međutim, i dalje ne mogu da dodam namirnice u recept. Ne radi ni aplikacija na telefonu, ni internet pretraživač sa telefona. :cry:
Hvala sto ste prijavili! Postojao je problem sa dodavanjem namirnica u recepte. Popravljeno. Javite ako ima bilo kakvih drugih problema.

Kada ocistite podatke za sajt, normalno je da Vas ponovo pita da prihvatite kolacice.
Odgovori